“ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”
Як проходить другий етап на Одещині?
В рамках проєкту ” Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги” на базі Павлівського ОЗО-ліцею 19.02.2024 року проходили змагання з баскетболу серед юнаків.У змаганнях узяли участь команди Павлівського ОЗО-ліцею та Долинівської гімназії. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда Павлівського ОЗО-ліцею.
Дякуємо нашим учасникам за гру. Переможцям бажаємо сил , натхнення та перемог у майбутньому
“РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428627084_1451571735795255_3368348142294711453_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428641610_1451571662461929_743900724668947051_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428643189_1451571705795258_759825156821253108_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428643467_1451571682461927_643804146860094970_n-1024x768.jpg)