НОВИНИ ГРОМАД: ФУТБОЛЬНА КОМАНДА ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ЗОНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ З ФУТБОЛУ В МАЯКАХ
Днями на стадіоні в с. Теплиця відбулися територіальні змагання з футболу «Шкіряний м’яч», в яких взяли участь три юнацькі команди (2011- 2012 р.н.): Веселокутського, Мирнопільського, Теплицького ліцеїв з початковою школою та гімназією. За результатами змагань були визначено кращих гравців з кожної команди, які ввійшли в склад юнацької збірної Теплицької громади.
Наталії Ткаченко, головному спеціалісту відділу освіти з навчально- методичного забезпечення дошкільної освіти та виховної роботи закладів загальної середньої освіти Теплицької сільської ради було доручено здійснити організаційні заходи щодо участі збірної команди в зональних змаганнях обласної Спартакіади з футболу «Шкіряний м’яч», які були заплановані з 04.04.2024 року у смт. Маяки Одеського району.
Відповідальними за збереження життя та безпеку учнів під час проїзду до місця змагань та зворотньо до місця проживання були призначені: педагог – організатор Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією Надія Єребакан, вчитель фізичного виховання Іван Кринчев з Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією та вчитель фізичного виховання Чуб П.Г. з Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією. Медична сестра Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією Афанасьєва Н.О. забезпечувала медичний супровід зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч».
Фінансові витрати на себе взяла Теплицька сільська рада – організація поїздки.
Результатом участі команди в зональних змаганнях четвертого квітня 2024 року стало третє місце в загальному заліку. Та найбільшим результатом було задоволення, яке отримали хлопчики, адже вони ніколи не грали на такому чудовому футбольному полі з штучним покриттям. А ще команда отримала неоцінений досвід, який неодмінно стане в пригоді.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436000019_732713532384946_2587290202450169933_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=RDgEbHhzuGIAb7bD1-t&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfDCQkWkSTcCIh7jf9_OtNX-mdw4u3eTNVizS-XYpviG1w&oe=661BEC1F)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436227998_732713529051613_6565605450421481712_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=dsMsCbu7vbQAb6KZzs8&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfDiZTAeeRmQaDny3w5tpGwtkDqvZFm7qVZbpV5qNRVvJA&oe=661BEE14)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436163872_732713542384945_2774232713450608142_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=rN-WnHf0gMIAb4uYLv2&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCIzH_r17Axom6jXh8eAnLsxW5KUFK0S2zWGjpsH3xyfw&oe=661C09EF)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436202813_732713592384940_2102005737826300546_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zNb3Py5h5rgAb7k9mah&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfAb-vFUkaRXPMU1Wprz1IKJe785boARrxXcOqqOD_UkMQ&oe=661C1EAB)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436786551_732713622384937_7098573621740914319_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=9hMJV4k7d7YAb4uWrOm&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfB9RdAuR0t0lFpJHMMnnTBnQsYkAIDmYITXvkaUftoIzQ&oe=661BF5CA)