НОВИНИ ГРОМАД: В БОРОДІНСЬКІЙ ГРОМАДІ ОБГОВОРИЛИ ПЛАН ЗАХОДІВ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ
Представники служби у справах дітей Бородінської селищної ради провели робочу нараду зі старшим дільничним офіцером поліції Іскимжи А.І., поліцейськими офіцерами громади – Бордіяном І.О., Михайловим І.Ф. ВП №2 Болградського РВП ГУНП в Одеській області та обговорили план спільних заходів під час літніх канікул на території Бородінської громади.
Канікули – довгоочікувана пора як для багатьох школярів, так і для деяких батьків. Під час канікул можна послабити контроль над дітьми. Але, інколи буває, що в результаті цього можуть траплятися негативні випадки.
Саме спільна, злагоджена та систематична профілактична робота дозволяє досягти позитивних результатів та зменшити негативні прояви в дитячому середовищі.
За інформацією Бородінської селищної ради
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448671486_774020178254281_7111268789289646974_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=c7EJ--vy2mQQ7kNvgEPNuLX&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYCQ_IGJwQoPk4xaPswVtX-QmZXH4iosZ3BChzg98gmHBg&oe=6676EA56)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448537285_774020191587613_47549792803817437_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=F_NJBWWrI1QQ7kNvgG97wcU&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYCIxjSd_5RBF9OWtZXfUec1K-KMr2r26TT33RPtfQWCig&oe=667703C6)