«БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – ЦЕ НОВА ЦІННІСТЬ ДЛЯ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА
83% респондентів назвали її такою. Це дуже великий відсоток, велика свідомість. Нарешті. Якщо так багато людей усвідомлює безбар’єрність як цінність – ми на правильному шляху як суспільство», – зазначила перша леді Олена Зеленська.
Дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності провів Центр соціальних змін і поведінкової економіки за підтримки UNICEF Ukraine і Експертної ради з комунікацій безбар’єрності.
Денис Шмигаль Кабінет Міністрів України Тетяна Ломакіна
#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449239630_778994681090164_394983089185659590_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=wXgTelcxSd8Q7kNvgENw6Pj&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYA2d9tWdQN2dzTmH-nJ04NmjZ9nRgt7SXgcMbt7ahgvSQ&oe=6681848A)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449220591_778994694423496_5181328373945747070_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=JKT5jtObva0Q7kNvgE2LZA9&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYAZyzUV0GXNh8qfM5Xd02EhcZyO1k05j6kim1gDTZVukg&oe=668193B8)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449227159_778994667756832_402658170842455153_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=axMRvrBq2SAQ7kNvgGPmg9u&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBN9Fti1S3JmB9WJev6TjsFLIElRAALLgPwTitxNjNsUg&oe=6681946E)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449163269_778994751090157_4464123144277271547_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=HenDZNJ_kn8Q7kNvgG46e6Y&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYAO-3-40gwghsHHA2p4mQBvZGH7wSGu2mZxeaRbKPlgVA&oe=66818A1E)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449254271_778994734423492_2858791388902615056_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=K8Ntqyak9BcQ7kNvgGEBUBB&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYA2T-8fH-2-4vCVBRtyEIy1jMWVRIMTWPJTSXx2hIIeCQ&oe=66818C1A)