1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАД:  В АРЦИЗІ...

НОВИНИ ГРОМАД:  В АРЦИЗІ ПРОЙШЛА БЛАГОДІЙНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТВАРИН ЗА УЧАСТІ ФРАНЦУЗЬКИХ ВЕТЕРИНАРІВ

З 14 по 18 червня в Арцизькій громаді ветеринари з Франції допомагали вирішити проблему безпритульних тварин гуманним шляхом.

Результати 5 днів напруженої та відданої роботи вражають: Ветеринарні лікарі Jean Claude Laurent та Rodolphe Garcimore стерилізували, щепили від сказу та чипували 80 котиків та кішок! Серед них — велика кількість вуличних хвостиків, яких з любов’ю та турботою приносили місцеві зооволонтери.

Це величезний крок уперед для зменшення чисельності безпритульних тварин на вулицях нашого міста та забезпечення їхнього здорового майбутнього.

❤️ Величезна подяка тим, завдяки кому це стало можливим!

Висловлюємо найтепліші та найщиріші слова вдячності від усієї нашої громади:

  • Ветеринарам Jean Claude Laurent та Rodolphe Garcimore — за ваш професіоналізм, чуйні серця та величезну працю. Ви подолали тисячі кілометрів, щоб допомогти нашим хвостикам!
  • Наталії Кісі (Славенко) — кураторці цього чудового проєкту в Україні, за бездоганну організацію та координацію.
  • Сергію Парпуланському, Арцизькому міському голові— за підтримку цієї гуманної ініціативи та сприяння в її реалізації.
  • Нашим невтомним зооволонтерам та всім небайдужим мешканцям, які знаходили, привозили тварин та опікувалися ними.

Дякуємо кожному з вас за участь у цій акції, за ваші добрі серця, любов та турботу про тих, хто не може захистити себе сам. Разом ми робимо цей світ кращим і гуманнішим!

За інформацією Зоозахисту Арциза