НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗІ ПРОЙШЛА БЛАГОДІЙНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТВАРИН ЗА УЧАСТІ ФРАНЦУЗЬКИХ ВЕТЕРИНАРІВ
З 14 по 18 червня в Арцизькій громаді ветеринари з Франції допомагали вирішити проблему безпритульних тварин гуманним шляхом.
Результати 5 днів напруженої та відданої роботи вражають: Ветеринарні лікарі Jean Claude Laurent та Rodolphe Garcimore стерилізували, щепили від сказу та чипували 80 котиків та кішок! Серед них — велика кількість вуличних хвостиків, яких з любов’ю та турботою приносили місцеві зооволонтери.
Це величезний крок уперед для зменшення чисельності безпритульних тварин на вулицях нашого міста та забезпечення їхнього здорового майбутнього.
❤️ Величезна подяка тим, завдяки кому це стало можливим!
Висловлюємо найтепліші та найщиріші слова вдячності від усієї нашої громади:
- Ветеринарам Jean Claude Laurent та Rodolphe Garcimore — за ваш професіоналізм, чуйні серця та величезну працю. Ви подолали тисячі кілометрів, щоб допомогти нашим хвостикам!
- Наталії Кісі (Славенко) — кураторці цього чудового проєкту в Україні, за бездоганну організацію та координацію.
- Сергію Парпуланському, Арцизькому міському голові— за підтримку цієї гуманної ініціативи та сприяння в її реалізації.
- Нашим невтомним зооволонтерам та всім небайдужим мешканцям, які знаходили, привозили тварин та опікувалися ними.
Дякуємо кожному з вас за участь у цій акції, за ваші добрі серця, любов та турботу про тих, хто не може захистити себе сам. Разом ми робимо цей світ кращим і гуманнішим!
За інформацією Зоозахисту Арциза



