ПАМ’ЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БОРЕМОСЯ: У БОЛГРАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
Щороку 22 червня український народ схиляє голови у глибокій скорботі, вшановуючи світлу пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього року виповнюється 85 років з дня, коли вранці 22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна — трагічна й кривава складова світового конфлікту. Вона горем і болем увірвалась у кожну українську домівку, принісши масовий терор, смерть та руйнування. за різними підрахунками, загалом у тій війні загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. З них 8–10 мільйонів — це українці. Це колосальні, непоправні втрати, які стали одними з найбільших серед[…Читати далі…]
Read more