1. /
  2. Новини
  3. /
  4. В БЕССАРАБСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЬ...

В БЕССАРАБСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЬ ВИЇЗНА ВАКЦИНАЛЬНА СЕСІЯ

📝19 червня 2026 року в селі Підгірне Бессарабської громади відбулась виїзна вакцинальна сесія. Медичні працівники “КНП Бессарабський ЦПМСД” прибули до місцевого ФАПу, щоб забезпечити доступ мешканців громади до планових щеплень та базових медичних послуг.

💉 У рамках виїзду медичними працівниками проведено вакцинацію:

▪️КПК-10 дітей

▪️ГепВ- 11 дітей

▪️13 дітей проти кашлюку, дифтерії та правцю;

▪️11 дітям проти поліомієліту;

▪️10 дітей проти гемофільної інфекції АДП-м -20 людей

Також усі бажаючі могли отримати безоплатні медичні послуги: виміряти тиск та глюкозу крові, пройти швидкотести на ВІЛ та вірусні гепатити та отримати консультацію сімейного лікаря.

Повідомляємо, що наступна вакцинальна сесія відбудеться у с. Серпневе.

🙋Чекаємо всіх бажаючих отримати щеплення в приміщенні амбулаторій с. Серпневе 26 червня з 9.00 до 15.00 години.

Щеплення – найкращий захист дитини проти кору.

Підтримка проведення виїзних сесій вакцинації реалізується за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я України, за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я та логістичного супроводу ГС “Коаліція за вакцинацію”, за сприяння GAVI.

Дякуємо кожному, хто турбується про власне здоровʼя, дякуємо за довіру !

Ви найкращі 💐

Все буде Україна 🇺🇦

За інформацією Бессарабського центру первинної медико-санітарної допомоги