У БОЛГРАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Сьогодні, 23 червня, у місті Болград відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України — професійного свята людей, які своєю щоденною сумлінною працею забезпечують стабільне функціонування державних інституцій, надають якісні послуги громадянам та працюють задля розвитку суспільства.
Це день тих, хто без зайвого галасу щоденно виконує важливу й відповідальну роботу, підтримуючи фінансовий, соціальний та адміністративний фронти, особливо в умовах воєнного стану.
Із теплими словами привітання та щирої вдячності до державних службовців різних органів влади звернулися голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та секретар Болградської міської ради Віра Ніколаєнко.
«Довіра до держави починається з конкретного службовця, який допомагає вирішити повсякденні проблеми людей. Це праця за покликанням, яка вимагає залізної відповідальності, компетентності та відданості людям», — наголосив у своєму виступі Михайло Шарафаненко.
Під час урочистого заходу за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у реалізацію державної політики та відданість своїй справі державних службовців району було відзначено Почесними грамотами Болградської районної державної адміністрації, Болградської районної ради та Болградської міської ради.
Державна служба — це насамперед відповідальність перед людьми, щоденна праця на благо громади та держави. Саме завдяки професіоналізму, досвіду та наполегливості державних службовців забезпечується стабільність роботи органів влади та реалізація важливих державних програм.
Щиро вітаємо всіх державних службовців із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, миру та Перемоги Україні. Дякуємо за вашу відданість справі, витримку та служіння українському народові!




