СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА “ПРИХИСТОК”
Здійснення прямої військовою агресією росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні.
Більшість громадян України, які опинилися на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені покидати місця свого постійного проживання.Станом на сьогодні в нашій країні нараховується понад 10 мільйонів громадян, які стали вимушеними переселенцями.
У зв’язку із зазначеним, а також з метою об’єднання спільних зусиль у забезпеченні громадян України безпечним прихистком, розпочато проведення комунікаційної компанії соціального проекту «Прихисток», який здійснюється під патронатом Президента України Володимира Зеленського.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277443767_332308448930545_7270896938669943207_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277463031_332308425597214_4425001487981026580_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277553987_332308498930540_7632829330058950364_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277527305_332308475597209_4106185955235421762_n.jpg)