ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВІДВІДАВ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ АРЦИЗЬКУ ОТГ
24 березня 2022 року заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Дмитро Димітров в м. Арциз взяв участь у зустрічі з активом Арцизької громади, розширеної ради підприємців, начальником відділення поліції, комендантом та командиром роти охорони Арцизької громади.
На порядку денному було розглянуто низку питань про життєдіяльність громади у воєнний час; проведення посівної кампанії; про бронювання працівників сільського господарства; формування продовольчого резерву; надання допомоги Збройним Силам України та силам територіальної оборони; надання матеріальної допомоги громадянам, мобілізованим з Арцизької громади, що знаходяться на передовій та в окупації.
За підсумками проведеної зустрічі радою підприємців було прийнято рішення сформувати резервний фонд для вирішення нагальних питань громади. Формуванням фонду займатимуться підприємці, обрані із ради.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_13-28-50-986-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_13-28-50-230-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_13-28-49-807-1024x672.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_13-28-50-825-1024x834.jpg)