ПУНКТ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОПОМАГАЄ СІМ’ЯМ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради зареєстровано 369 сімей (781 особи) з нашої країни (Київська, Харківська, Миколаївська, Чернігівська, Донецька, Луганська), де ведуться бойової дії.
З пункту гуманітарної допомоги Болградської міської ради було видано сім’ям переселенців 369 наборів продуктів харчування та 205 наборів санітарно-гігієнічних засобів, також за участю благодійною організацією «БФ «Дарунок» цим сім’ям було видано 546 продуктових набори та 1028 сертифікати на отримання гігієнічних засобів в мережі магазинів «ЄВА».
137 особам похилого віку, які обслуговуються в КУ «Центр надання соціальних послуг» видано 516 продуктових пакетів благодійною організацією БФ « Дарунок», інвалідам І групи – 75 та з пункту гуманітарної допомоги Болградської міської ради видано 280 продуктових наборів цій категорії.
Також, благодійною організацією «БФ «Дарунок» видано 400 продуктових наборів сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, що перебувають на обліку в КУ «Центр надання соціальних послуг»,
За сприянням благодійної організації «Благодійний фонд «Дарунок» видано 2341 порцій гарячого обіду (сім’ї переселенців, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, особи похилого віку, самотньої проживаючі особи тощо).
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281346228_375343434619253_6431644857934389565_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281464671_375343484619248_3316572705396541491_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281526618_375343564619240_7767338906155433723_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281535722_375343547952575_1491068415670696409_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/281947730_375343424619254_7371449868092485092_n.jpg)