1. /
  2. Новини
  3. /
  4. VIІІ Всеукраїнський форум взаємодії...

VIІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

13-15 травня 2022 року відбудеться VIІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який об’єднає спікерів з усіх куточків України. Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєктів, які заплановані в цьому році адаптованих до сучасних реалій.

До участі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського й студентського самоврядування, благодійники, донори.

Реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/sOPaNLv

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано 11 травня в новинах на сайті letsdoitukraine.org

Під час форуму учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятися досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Записи будуть збережені.

Пряму трансляцію буде можна переглянути на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Детальніше в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org

Координаторка – Дарина Скиба, тел. 066 3192 542
Керівник пресслужби – Анна Ваглай, тел. 095 9289 870

Детальний план заходу 13-15 травня 2022 року VIII «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» буде опубліковано 12 травня на сайті www.letsdoitukraine.org.