НОВИНИ ГРОМАД: ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПЕРЕДАЛА ГЕНЕРАТОРИ ДЛЯ ПРИКОРДОННИКІВ
Прикордонники нашої країни – дуже важлива ланка в захисті держави. Тарутинська селищна рада як орган місцевого самоврядування всебічно підтримує і співпрацює з відділом прикордонної служби «Тарутине». Селищна рада допомагає прикордонникам при необхідності продуктами харчування, ліками, господарчими виробами, паливом.
Для зміцнення матеріально-технічної бази та забезпечення координації сил і засобів відділу прикордонної служби «Тарутине» сьогодні Тарутинський селищний голова Сава Чернєв передав до відділу два генератори для його додаткового енергозабезпечення.
Дякуючи Програмі «U-LEAD з Європою», які підтримують Україну у боротьбі з російським агресором, та Одеському регіональному офісу Програми «U-LEAD з Європою» прикордонники отримали необхідне обладнання.
Разом до перемоги!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289812575_729989928249305_2071469758720995048_n-1024x768.jpg)