НОВИНИ ГРОМАД: В ГОРОДНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА УКРИТТІВ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Голова Городненської сільської ради Микола Богоєв вiдвiдав укриття Олександрiвського навчального закладу. В цивільній захисній споруді робiтники благоустрою та сiльської ради зробили чистову стяжку підлоги, технічний персонал школи побілив стелі та стіни споруди. Наразi облаштовується запасний вихiд.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299726590_7831016116972655_1516694805310822054_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299778972_7831016120305988_8103385727049622389_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299795886_7831016243639309_1488706339830789558_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299803554_7831016123639321_8050320974531753144_n-1024x576.jpg)