КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ ВІДВІДАЛИ АРЦИЗЬКУ ГРОМАДУ
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом відвідав Арцизьку громаду Болградського району. В селі Надеждівка Максим Марченко побував у ліцеї та яслах-садочку, де діти навчаються очно, адже тут укриття оснащене за усіма безпековими вимогами. А в Арцизькій школі Начальник Одеської ОВА проінспектував хід робіт з облаштування укриття більш ніж на 350 школярів.
В рамках робочої наради з представниками Болградської районної військової адміністрації, Арцизької міської ради, депутатами та підприємцями району та міста обговорили ключові проблемі питання щодо якісного водопостачання в Арцизі, будівництва очисних споруд, щоб уникнути в подальшому підтоплення територій сіл і оптимізацію роботи залізничних переїздів для уникнення утворення заторів на автошляхах.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313035811_427088132947489_1191674111995883476_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314122758_427088642947438_2888801524041835826_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313437358_427088762947426_7595368233519578074_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314586511_427089229614046_3667981552639071433_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313903246_427089266280709_5221495992111741303_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/312984601_427089242947378_8662713972418005190_n-1024x683.jpg)