НОВИНИ ГРОМАД: ХАЙРУЛІНА ДАРИНА ПОКАЗАЛА ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ В ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ “МОВА МОЄЇ КРАЇНИ”
Вітаємо з заслуженою перемогою ученицю Вознесенського Першого ліцею Хайруліну Дарину, ученицю 8 класу, із гарним результатом в інтернет-конкурсі “Мова моєї країни”. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому – вчитися, дізнаватися нове, розвиватися. Успіхів, натхнення, творчості і позитиву кожен день!
За інформацією Павлівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314440326_653031939766628_8747729293182260000_n-579x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314201133_653031953099960_6059876817622353482_n-768x1024.jpg)