НОВИНИ ГРОМАД: КУБЕЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ
Кубейський ліцей поповнив скарбничку Добрих справ. Передали смаколики та подарунки нашим захисникам та захисницям. Колектив та учні нашого закладу охоче долучилися до цієї акції: від кожного класу підготували подарунки зі смаколиками, теплими шкарпетками, малюнками, власноруч виготовленими оберегами. А найголовніше – передали окопні свічки.
Ініціатором став керівник гуртка «Патріоти» Чеглатонєв Степан Іванович. Віск для виготовлення свічок надали настоятель Кубейської церкви протоієрей Віталій , бджоляри Челкован Іван Федорович, Сакали Анатолій Костянтинович.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї Доброї справи.
За інформацією Кубейської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315625672_5468132893312774_1330462466867165582_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316104888_5468132543312809_8085301901504441363_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315706783_5468133066646090_9018200514832632484_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316409784_5468131133312950_3915132332396163492_n.jpg)