1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАД: ВИХОВАНЦІ ТАРУТИНСЬКОЇ...

НОВИНИ ГРОМАД: ВИХОВАНЦІ ТАРУТИНСЬКОЇ ДЮСШ СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

29-30 жовтня 2022 року в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи пройшов Чемпіонат Одеської області з вільної боротьби серед юнаків та кадетів.
Підготовка та проведення змагань здійснювалися за підтримкою управління фізичної культури та спорту Одеської ОВА, Асоціації Олімпійських видів боротьби Одеської області та ОДЮСШ.

Досить вдало на цих змагань виступили вихованці Тарутинської дитячо-юнацької спортивної школи, вони завоювали 9 призових місць. Чемпіонами турніру стали Шарков Євген (вагова категорія 41 кг) та Олійник Денис (52 кг), які 9 листопада 2022 року представлятимуть Одеську область на Чемпіонаті України.

ІІ місце у своїх вагових категоріях посіли: Шарков Даниїл (35кг), Гаєвець Артур (48 кг), Устич Богдан (60 кг), Абаржи Микита (65 кг). ІІІ місце на цих престижних змаганнях зайняли: Радолов Єгор (35 кг), Карабецький Олександр (55 кг), Гаєвець Ратмір (68 кг).

Крім того за підсумками Чемпіонату Шарков Євген був нагороджений кубком «За кращу техніку».