СЬОГОДНІ У РАЙОНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
Попри війну, сьогодні 21 листопада в Болградському районі відзначають День Гідності та Свободи та 9-ту річницю Революції Гідності.
Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
На центральній площі міста Болград відбувся захід присвячений цьому святу. В ньому взяли участь начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та перший заступник голови Болградської міської ради Андрій Гарвалов спільно з керівниками структурних підрозділів Болградської міської ради. Присутні поклали квіти до Меморіалу Слави – пам’ятника учасникам бойових дій та вшанували пам’ять загиблим хвилиною мовчання.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-21_11-05-13-083-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-21_11-05-17-864-1024x955.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-21_11-05-16-582-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-21_11-05-16-190-1024x804.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-21_11-05-15-194-1024x768.jpg)