ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАРАДІ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОДЕСЬКОЇ ОВА
Сьогодні перший заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Денис Байлук спільно з представниками Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, керівниками структурних підрозділів Болградської РВА взяли участь в онлайн – нараді з підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту у 2022 році та визначення основних завдань на 2023 рік, яка пройшла під головуванням першого заступника начальника Одеської ОВА Бориса Волошенкова.
Директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Готко доповів про підсумки роботи територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області за 2023 рік.
Про стан роботи Головного управління ДСНС України в Одеській області щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2022 році доповів т.в.о. начальника ГУ ДСНС України в Одеській області Ігоря Будаленка.
В завершенні наради, перший заступник начальника Одеської ОВА Бориса Волошенкова визначив завдання у сфері цивільного захисту на 2023 рік в регіоні.
За результатами заходу перший заступник надав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів Болградської РВА.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-10_14-36-39-900-1024x726.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-10_14-36-35-681-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-10_14-36-38-224-1024x535.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-10_14-36-38-504-1024x690.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-10_14-36-38-573-1024x576.jpg)