СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ НАВЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВАСИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОСНОВАМ БЕЗПЕКИ
10 травня рятувальники завітали до Василівської сільської ради, де з працівниками був проведений інструктаж з питань пожежної безпеки. Робітникам нагадали правила пожежної безпеки в побуті та на вулиці. Також нагадали, що спалювання сухої рослинності ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Крім того, слухачам розповіли за штрафи, які можуть бути за це.
Не оминули і тему вибухонебезпечних предметів. Працівникам нагадали, що при виявленні будь-якого підозрілого предмета обов’язково необхідно затефонувати за номерами 101 або 102.
Наприкінці заходу, всім присутнім було вручено листівки на відповідні тематики.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345629389_630869858899917_4439307240614345788_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346472867_657066853236229_144657519939461120_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346605875_227240989932276_4756430608031241310_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346617221_3377473112505459_8169511464188525245_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346642040_769555711468117_3313703012293203719_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346656060_617644756926430_7882770913405953346_n.jpg)