ЧЛЕНИ ОБЛАСНОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ОГЛЯНУЛИ СЕЛА БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ В РАМКАХ КОНКУРСУ «НАЙКРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
В рамках ІІІ етапу щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» відбувся огляд членами обласної конкурсної комісії сільських населених пунктів Болградського району з чисельністю населення до 2 тисяч осіб.
Члени комісії побували в селах Баннівка, Надеждівка та Петрівськ.
Остаточне рішення щодо переможців конкурсу буде прийнято до кінця вересня.
Бажаємо усім нашим населеним пунктам перемоги.
За інформацією Болградської районної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380475352_693795062777833_2845967364615116037_n-1-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/381056115_693794652777874_9212182197677161722_n-–-kopiya-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380530898_693794969444509_2338321922057829853_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380417623_693794892777850_4630933210903968346_n-1-1024x576.jpg)