НОВИНИ ГРОМАД: ПРЕДСТАВНИЦТВО ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ» БЛАГОДІНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН» ВІДВІДАЛИ ВАСИЛІВСЬКУ ГРОМАДУ
В рамках проєкту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Одеській області, Миколаївській області та підконтрольних районах Херсонської області для задоволення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали від збройного конфлікту в Україні», що впроваджується за підтримки Представництва дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні» Благодіний фонд «Вітри Змін» були вручені 10 наборів сім’ям пільгових категорій Василівської сільської ради.
Висловлюємо велику подяку представництву дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні» Благодіний фонд «Вітри Змін» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
За інформацією Василівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230914_123757-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230914_123843-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230914_123909-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/bfa65f5a4fe9cd71ab0c10a28055954d-768x1024.jpg)