НОВИНИ ГРОМАД: ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ПУРТОВ ЗАВІТАВ ДО КЗ “ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “БОЛГРАД” БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Традиційно 1 вересня, на СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА вітають дітей з новим навчальним роком. Тому в КЗ “Туристичний інформаційний центр “БОЛГРАД” відкрили двері для учнів 8-ого класу БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 (класний керівник Ярим Н.П.). Розповідали про історію створення ТІЦ «Болград» та роботу центру, чим займається, для чого створений та які є плани на майбутнє.
На зустріч запросили колишнього випускника 2010 року, тоді ще Болградської загальноосвітньої школи №3 – Олександра Пуртова. Тепер же він мужній воїн, який став до лав ТРО. Стоячи на захисті суверенітету України Олександр пережив страшні дні, які не залишись для нього безслідними. У липні 2023 року Наказом головнокомандувача Збройних Сил України молодший сержант нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Головний меседж від Олександра: “Силу духа не зламати, ніяким фізичним впливом!” та “Якщо в команді не бачиш лідера – стань ним!” Зустріч з дітьми вийшла цікавою, актуальною та патріотичною!
Історія майбутнього будується сьогодні!
За інформацією КЗ “Туристичний інформаційний центр “БОЛГРАД”
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/369723899_671774725001080_5903255868458375393_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/369721335_671774688334417_2075275214011065122_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371895049_671774811667738_6872816994331164500_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371912876_671775048334381_5806168047660976361_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371923045_671775021667717_1184915257441576042_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371935422_671774801667739_500295277841167203_n-1024x683.jpg)