РОБОЧА ЗУСТРІЧ В БОЛГРАДСЬКІЙ РВА
Сьогодні голова Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з першим заступником Болградської РВА Валерієм Єребаканом зустрілись з ректором Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ярославом Кічуком та головою правління Агенства розвитку та інвестицій південного регіону Валентиною Стойковою.
Метою зустрічі стало налагодження взаємодії з Болградською районною військовою адміністрацією з різних питань.
Зокрема, ректор ІДГУ Ярослав Кічук запропонував голові Болградської РВА ввести програму навчання спеціалістів органів місцевого самоврядування та державних службовців, а також надання консультативної допомоги з дерусифікації, декомунізації.
В свою чергу голова правління Агенства розвитку та інвестицій південного регіону Валентина Стойкова запропонувала для Болградської РВА розробити економічні проєкти щодо очистки озера Ялпуг.
У завершенні зустрічі Михайло Шарафаненко подякував присутнім та висловив переконання, що завдяки спільній взаємодії та співпраці вдасться досягти запланованих результатів.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-06_10-35-34-876-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-06_10-35-31-240-1024x768.jpg)