РЯТУВАЛЬНИКИ 17 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ”ЗАПОБІГТИ.ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.”
15 вересня працівники Болградського районного управління спільно з рятувальники 17 державної пожежно-рятувальної частини провели акцію ”Запобігти.Врятувати. Допомогти.” в Спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат «Болградська гімназія їм. Г.С. Раковського».
Даний захід дуже важливий як для дітей так і для дорослих, адже дає змогу зрозуміти, що легше запобігти виникненню пожежі, аніж її ліквідовувати. Діти спробували загасити умовну пожежу та зрозуміли яка тяжка у рятувальників професія.
Наостанок, учні та працівники привітали рятувальників з їх професійним святом та вже за традицією захід завершується фотосесіями, де хлопці та дівчата у невимушеній атмосфері ставили питання, які їх зацікавили під час заходу.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378719593_286142840836731_5720711965842978766_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378772036_286144664169882_6366057539037180230_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379415560_286144640836551_1642741079416060894_n-1024x914.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379459744_286144597503222_8880353609043119997_n-1024x768.jpg)