ЯК ПІДТРИМАТИ ДИТИНУ У НАВЧАЛЬНОМУ СЕЗОНІ
Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.
Психологиня Світлана Ройз радить насамперед створити для дітей простір безпеки та близькості поруч із дорослими. Турбуватися про їхню самооцінку, емоційний стан і бути готовими повсякчас підтримати
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376501490_636153975322344_5842022348554632313_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375155497_636154068655668_8169700068518148603_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375148856_636154048655670_8205803481235932117_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375148618_636153978655677_2057009638903506684_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375117949_636154051989003_405992111625348491_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375068857_636153981989010_592997742154737460_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375143639_636154128655662_5034410036360222369_n-1024x1024.jpg)