ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ ОДЕЩИНИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ЗАВІТАЛИ ДРУЗІ З ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНИ
Сьогодні до Болградських рятувальників завітала Німецька делегація “Ernstal Hilft E.v”, наші друзі, які допомагають вогнеборцям в наданні гуманітарної допомоги. Наші партнери відвідали пожежну частину в смт Тарутине, де на озброєнні вже є техніка, яку саме вони передавали. Гості познайомились з рятувальниками, які на чергуванні, а також обговорили теми майбутньої співпраці.
Щиро вдячні за підтримку у такі складні часи, адже кожна допомога є для нас важливою.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398476638_642829551373345_1326935018665019677_n-1024x521.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398141211_642829281373372_1665226883780533263_n-1024x506.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/397201148_642829991373301_2760641550013150212_n-1024x536.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398740970_642829741373326_8778606918453807162_n-1024x661.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398751739_642829951373305_8231600498408712928_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398751741_642829961373304_6599328829136438099_n-1024x630.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398773467_642829771373323_5426211569131612662_n-1024x688.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398783960_642829571373343_3684994903092889274_n-1024x643.jpg)