ФАХІВЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ З ПІДРОСТАЮЧИМ ПОКОЛІННЯМ ТЕПЛИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ ТЕПЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Кожна зустріч рятувальників з дітьми стає корисним уроком для підростаючого покоління.Фахівці служби порятунку вчать дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях,та як запобігти їх виникненню.
Тому рятувальники Болградського районного управління ДСНС провели заняття для школярів в ”Класі безпеки”. Фахівці ДСНС нагадали дітям як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, користування електроприладами, порядком дії під час пожежі в будинку, принцип роботи вогнегасника та як ним користуватися.
Робота у такому форматі буде проводитися й надалі,адже безпека дітей – це наша спільна відповідальність.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402526690_323247370459611_3492310528927742754_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402657146_323247390459609_4521406016753048872_n-1024x766.jpg)