ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ОЗНАЙОМИВСЯ ЗІ СТАНОМ РОЗЧИСТКИ ДОРІГ В РАЙОНІ
Сьогодні, голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко спільно з начальником відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Болградської РВА Аркадієм Радуловим ознайомились з ходом розчистки доріг загального користування державного та місцевого значення від снігових наметів.
У зв’язку з тим, що Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області та Служба місцевих автомобільних доріг не встигають оперативно чистити від снігу автошляхи державного та місцевого значення на території району, на допомогу їм прийшли громади й сільськогосподарські підприємства, які мають відповідну техніку.
За допомогою комунальних служб громад та фермерських господарств в громадах району проводиться розчистка доріг між населеними пунктами громад для забезпечення проїзду бригад ДТЕК та відновлення електропостачання, а також забезпечення доступу мешканців району до районного центру, лікарень та інших потреб. Наразі на 90% доріг нашого району забезпечено проїзд, але потрібне додаткове розчищення.
На сьогоднішній день в Болградському районі залишаються знеструмленими 16 населених пунктів. У 80 населених пунктів відновлене електропостачання, але є проблеми в населених пунктах на лініях 0,4 кіловольт. Працюють 9 аварійних бригад ДЕТЕК.
Болградська РВА висловлює подяку всім , хто долучився до ліквідації наслідків стихійного лиха.
У Василівській громаді очільник району оглянув пошкоджений дах будинку культури у с. Василівка внаслідок стихійного лиха. Силами працівників громади наразі проводяться розбір пошкоджених конструкцій та облаштування тимчасового захисту від опадів для збереження залу і обладнання.
Голова Болградської РВА надав відповідні доручення керівнику Василівської ОТГ щодо облаштування даху.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406653750_656898336633133_9012178742921638693_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406635134_656898389966461_2559832868439322699_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406619949_656898479966452_5179735485600857158_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406616945_656898456633121_4305146266153612604_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406613275_656898423299791_5590007793865045047_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406611476_656898439966456_8600875828055438888_n-768x1024.jpg)