НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕДЕНО ОСІННЮ КАМПАНІЮ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ
Пероральна імунізація від сказу – єдиний дієвий спосіб профілактичної вакцинації диких та бродячих тварин проти сказу. З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні, протягом 2-3 листопада 2023 року в Болградському районі провели осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.
Для цього було використано пероральну вакцину українського виробника ТОВ «Укрветпромпостач» (м. Бровари).
На території Болградського району, в умовах воєнного стану, 62 робочі групи вручну розклали 45532 принад із вакциною на загальній площі 1821,29 км2 .
Для інформації! Поживні принади з вакциною – це брикети коричневого кольору розміром із сірникову коробку. Всередині брикету розміщена желеподібна капсула з антигеном. Брикети мають специфічний запах м’ясо-кісткового борошна, який приманює тварин на великих відстанях.
Важливо! Принади безпечні для людей, тварин і навколишнього середовища, але в разі виявлення брикетів із вакциною просимо їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.29-1024x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.28-1-768x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.28-2-766x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.28-1024x768.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.29-1-1024x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-07-at-13.56.29-2-1024x768.jpeg)