НОВИНИ ГРОМАД: ДІТЯМ З ДВОХ СІМЕЙ КРИНИЧНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ НАДАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ
Криничненська сільська рада висловлює щиру вдячність Благодійному фонду «Вітри змін», за підтримкою Дитячого Фонду ООН в Україні UNICEF, який за час введення воєнних дій в Україні неодноразово надавав допомогу вразливим категоріям населення. А саме сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, багатодітним родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ям, які виховують дитину-інваліда.
14 листопада за сприянням служби у справах дітей Одеської ОДА діти з двох сімей Криничненської громади отримали набори зимового одягу та взуття.
Дякуємо за співпрацю!
За інформацією Криничненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401506852_3043606119106578_5764179994922759612_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402354892_3043606065773250_6992837004240465938_n.jpg)