НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ АРОМАСВІЧОК ДЛЯ ДІТЕЙ З БСТ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
1 листопада, у приміщенні Відділу культури та туризму Арцизької міської ради пройшов майстер-клас з ароматерапії і виготовлення аромосвічок.
Директор художньої школи Олена Фрунзе провела майстер-клас з виготовлення аромосвічок для дітей з дитячого будинку сімейного типу і переселенців. Діти мали змогу опанувати методику виготовлення свічок із парафіну і декорування їх.
Проект організовано в рамках проекту Центру навчання і освіти дорослих “Південь” проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України та реалізується Відділом культури та туризму.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398256900_1376508816301723_5748407836301923333_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398259703_1376508646301740_8732253395001143877_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398415314_1376508396301765_3738314374473827240_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398441628_1376508982968373_3906637821209192041_n-1024x683.jpg)