НОВИНИ ГРОМАД:В ГОРОДНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗСУ
12 листопада 2023 року в фойє Городненського будинку культури учні Городненського ліцею разом з вчителями та батьками провели благодійний ярмарок на підтримку військовослужбовців ЗСУ. Продавали різні кондитерськи вироби, які учні виготовили разом з батьками. Також можна було придбати на ярмарку вироби з природних матеріалів у вигляді сувенірів. Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.
За інформацією Городненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401483136_2340091716381587_6885101883577853131_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401513132_2340091876381571_7632847336195264423_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401080750_2340091739714918_1337746503472226419_n-1024x768.jpg)