ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ
Сьогодні перший заступник начальника Болградської РВА Валерій Єребакан здійснив робочий виїзд до Арцизької громади.
Валерій Георгійович провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулись мешканці громади з соціальних питань.
За результатами особистого прийому були надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення зазначених звернень громадян.
Також перший заступник голови Болградської РДА спільно з комісією перевірив готовність найпростіших укриттів у двох дошкільних закладах освіти Арцизької громади до прийняття вихованців.
Крім того, Валерій Єребакан в шкільних навчальних закладах громади ознайомився з ходом проведення опалювального сезону 2023-2024 років, забезпеченням генераторами та паливом.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-14.54.51-1024x472.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-15.11.18-1024x768.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-15.11.22-1024x768.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-15.11.23-1024x638.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-15.11.26-1024x661.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-17-at-15.11.37-1024x768.jpeg)