ТРИВАЄ ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ
Фахівці Болградського РВП ДУ ” Одеський ОЦКПХ МОЗ ” здійснюють візити до медичних закладів, закладів освіти та культури з метою покращення санітарно освітньої роботи з профілактики інфекційних хвороб, пропаганди здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок. Велика увага приділяється імунопрофілактиці серед дітей та дорослих.
Ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення щодо профілактики інфекційних захворювань, а саме профілактики кишкових інфекцій, вірусних гепатитів та проведення профілактичних щеплень.
Імунізовані пацієнти в Болградській, Арцизькій та Тарутинській громадах отримали від працівників медичних закладів брошури та листівки з корисною інформацією про здоров’я, футболки для малят та еко торбинки.
За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ”
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405873512_376958281343893_3537513836197419219_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406247405_376958284677226_7532639400816509737_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406317499_376958378010550_7302701199919434988_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406317834_376958294677225_2507508141062280961_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406321573_376958368010551_4756122411328033338_n-461x1024.jpg)