У БОЛГРАДСЬКІЙ ФІЛІЇ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ АКТИВНО ВЕДЕТЬСЯ РОБОТА З ПРИВОДУ ІНФОРМУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ЩОДО АКТИВНИХ ПРОГРАМ ЗАЙНЯТОСТІ
Начальником відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Болградської філії ООЦЗ Лілією Малакчі було проведено ряд робочих зустрічей з підприємцями Болградського району.
Метою зустрічей було інформування щодо грантових програм, які можуть отримати підприємці. Ознайомлення з порядком та умовами надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, компенсацій за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, ваучерів на навчання.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з роботодавцями та бажаємо їм реалізувати свої бізнес плани за підтримки державних програм.
За інформацією Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399742347_327736589964791_8243450627058316046_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399741448_327736419964808_2599382544251036213_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/402110434_327736539964796_2725008512191661570_n.jpg)