ЗВУКОВА АПАРАТУРА ЗА ПІВМІЛЬЙОНА, ПЛИТКА, ЛАВИ, ДЕРЕВА ТА ІНШІ НЕДОРЕЧНІ ПІД ЧАС КРОВОПРОЛИТНОЇ ВІЙНИ ТЕНДЕРИ
В Одеській ОВА провели чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю.
Зняли низку тендерів, що були оголошені в громадах області, на загальну суму у 12 973 984 грн. Це, зокрема, тендери на програмне забезпечення, ремонти доріг, реконструкцію стадіону.
Вкотре наголошуємо: перед усім – допомога ЗСУ! Виділення коштів на асфальт у той час, коли щодня гинуть наші хлопці й дівчата – НЕДОПУСТИМО!
По всім проведеним підозрілим тендерам спрямовуємо листи до Державної аудиторської служби України для подальшого аналізу та до правоохоронців для перевірки і реагування.
Дякуємо громадським активістам за участь і слушні зауваження.
Працюємо далі, раціональне використання коштів – запорука нашої Перемоги!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404596532_738657284962324_3078731615056146825_n-819x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404597155_738657241628995_2357357246969288614_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404600268_738657221628997_5287535286096168959_n-1024x681.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405499478_738657248295661_9162203476848696696_n-1024x731.jpg)