БЕЗОПЛАТНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ: БОЛГРАДЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВАЖЛИВОГО КОНГРЕСОВОГО ДІАЛОГУ З УРЯДОМ
Сьогодні представники Болградського району взяли участь у конгресовому діалозі, присвяченому державним програмам на 2026 рік. Головною темою обговорення стала організація безоплатного гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти — питання, яке безпосередньо стосується здоров’я нашої малечі та підтримки українських родин. Від Болградщини в режимі відеоконференції до обговорення долучилися: перший заступник голови Болградської районної державної адміністрації Валерій Єребакан та керівники територіальних громад району. Захід пройшов на найвищому рівні — за участю Першої віцепрем’єр-міністерки України — Міністерки економіки Юлії Свириденко, заступника Керівника Офісу Президента Віктора Микити, Міністра освіти і науки України Оксена[…Читати далі…]
Read more