ОЛЕГ КІПЕР ЗУСТРІВСЯ З КЕРІВНИКАМИ НАЙБІЛЬШИХ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ОДЕЩИНИ
Обговорили проблеми, з якими стикається бізнес в умовах воєнного стану. Зокрема проведення деяких податкових перевірок, оформлення підприємствами земельних ділянок для розширення діяльності, налагодження нових механізмів реалізації виробленої в області продукції. Окрім того, обговорювались проблемні питання, які виникають у підприємств з Одеською митницею при імпорті ввезених на митну територію України товарів.
Дякую представникам промисловості Одещини, що висловили своє бачення та надали пропозиції ефективної співпраці. У свою чергу, ми й надалі надаватимемо всебічну підтримку бізнесу, адже в умовах війни, єдність, постійна підтримка, комунікація і взаємодія між органами влади та підприємствами дає змогу успішно протистояти російській навалі.
Разом – до Перемоги!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379859484_176441408818227_3411233339107618125_n-1-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/379935903_176441418818226_519561253377104828_n-1024x767.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/380360625_176441642151537_6890628132688335132_n-1024x710.jpg)