ПРОДОВЖУЄМО ВІДНОВЛЮВАТИ ДЕОКУПОВАНУ ХЕРСОНЩИНУ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
Наразі у селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені відновлювальні роботи із заміни покрівлі 12 житлових будинків, загальна сума робіт складає 3,076млн.грн.
В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершено заміну покрівлі 8 житлових будинків, загальна сума робіт складає 3 млн.грн. Тривають роботи над відновленням ще 4 житлових будинків.
В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади виконано роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду у 5 житлових будинках, тривають роботи над відновленням ще 4 будинків, загальна сума робіт складає 3 млн.грн.
Нагадаємо, проект «Пліч-о-пліч» фінансуватиметься з місцевих, обласного та державного бюджетів, а також за кошти благодійників.
Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/382745388_703890411772345_2570649069015380766_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/382846545_703890801772306_7558949594685813649_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384307767_703890468439006_4290942792887141234_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384327221_703890358439017_2654185810471122075_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384383920_703890751772311_7561334202211788585_n.jpg)