В МІСТІ БОЛГРАДІ ПРОЙШОВ СЕМІНАР З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
В рамках проєктної діяльності Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» у тісній співпраці з Департаментом соціальної політики ОВА проводить в 2024 році в Одеській області семінари для представників державних структур та місцевого самоврядування з тематики протидії торгівлі людьми.
Загальною метою проєкту – є надання допомоги найбільш потребуючим мешканцям Одещини та людям, які знайшли в нашій області тимчасовий прихисток, рятуючись від війни.
Торгівля людьми – сучасна форма рабства. Злочини торгівлі людьми стаються навколо нас, а постраждалі залишаються невидимими. За оцінками представництва МОМ в Україні, близько 300 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі людьми.
Сьогодні для представників влади, фахівців з соціальної, освітньої та медичної сфер громад, представників центру зайнятості та поліції Болградського району в межах проєкту проведено семінар «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії субʼєктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».
До семінару долучились перший заступник начальника Болградської РВА Валерій Єребакан та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Рожков.
Перший заступник привітав всіх учасників та побажав злагодженої й плідної роботи.
Під час заходу були розглянуті питання проблематики торгівлі людьми у світі та Україні, види і прояви торгівлі людьми.
Присутні відпрацьовували практичні навики визначення ситуацій торгівлі людьми – робота з кейсами, мультидісциплінарний підхід в організації виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Також організатори наголосили на необхідності проведення інформаційно-профілактичної роботи стосовно ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та шляхів уникнення небезпечних ситуацій.
За результатом зустрічі присутні отримали рекомендації щодо застосування критеріїв для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства, ВПО, які постраждали від торгівлі людьми.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448640879_774736071516025_4213020015540444868_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JFhf9tzbU7kQ7kNvgHVr0EQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAWMNr72YTo-iATexo7nTWwW7nOAsD9HgI2jO70oSjIJg&oe=66788636)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448665220_774736451515987_5007078676066552651_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=v0J8ZAw7SQkQ7kNvgHmD5o9&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYD2i6OJUPi-LAKj-FWpM-qRHqm_WFcO8ajd9b4Kmo_DwQ&oe=66789A15)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448689142_774736131516019_4808919830332618293_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=63sHqhZb3psQ7kNvgHvWGSX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYD5ewhBTebbvtCUbSUqgkE9MtBKnmij4c_w8qG_FEU7bg&oe=66789686)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448650459_774736084849357_6834962017461485961_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4m7bznAnOPcQ7kNvgF89GTS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYD5Qt3QkaaULpPDCKXas_JLuy9FGVyaUHLpGpbO9GAiTg&oe=6678A707)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448656200_774736098182689_4511939200098508973_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SPaGB_kK1YoQ7kNvgE5Lkfp&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDD06tij5HNPn1uWCdd4rObLM2Ndslc8l9Q-gjjiwQrNg&oe=6678B259)