СЬОГОДНІ, З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 31-РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО, ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЦЕРЕМОНІЇ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ
«Цього року Україна показала всьому світу своє прагнення до свободи та незалежності – наша країна півроку протистоїть військовій агресії росії. Ворог прагне знищити Україну. Проте ми сильні та нескоримі українці і ми не віддамо своєї незалежності, адже виборювали її впродовж століть та заплатили за неї вже високу ціну. Дух нашої нації загартувався в боротьбі, ми — нащадки тих, хто не зламався. То ж я вірю, що разом ми переможемо, здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави» – сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301350760_431249392369783_8411831974482321620_n-1024x702.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301121315_431249389036450_7438565704153175658_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301182502_431249379036451_4444124288715548585_n-745x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301141911_431249382369784_3014103940433645015_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301170678_431249385703117_8939189744491189829_n-683x1024.jpg)