НА ОДЕЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ЖНИВА
У південних районах Одеської області аграрії розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху. Наш регіон традиційно входить до числа головних житниць країни та є одним з лідерів за обсягами сільськогосподарського виробництва. Тому початок жнивної кампанії – важлива подія не лише для Одещини, а й для продовольчої безпеки всієї країни. Наразі триває збирання озимого ячменю та зимуючого гороху. Цьогоріч аграрії Одещини мають зібрати врожай зернових та зернобобових з майже 770 тис. га. Найбільшу частку посівів традиційно становить озима та яра пшениця — понад 522 тис. га. Ячмінь займає майже 176 тис.[…Читати далі…]
Read more