НАЧАЛЬНИК БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВІДВІДАВ АРЦИЗЬКУ ГРОМАДУ
Сьогодні начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій БАМБУРА з робочим візитом відвідав Арцизьку громаду. Геннадій Васильович спільно з секретарем Арцизької міської ради Ольгою Добряковою, заступниками та керівниками структурних підрозділів Арцизької міської ради і Болградської РВА провели нараду з вирішення проблемних питань, з якими стикається громада під час своєї діяльності.
Під час наради були обговорені питання підготовки соціальних об’єктів до опалювального сезону, облаштування захисних споруд, підготовка доріг до зимового періоду, а також підготовка навчальних закладів громади до нового навчального року.
Як зазначив начальник відділу інфраструктури містобудування та архітектури, ЖКГ , екології Болградської РВА Аркадій Радулов необхідно в першу чергу забезпечити соціальні заклади громади твердим та альтернативним паливом, а також активізувати роботу по укладанню договір на заготівлю зазначених видів палива.
Також начальник Болградської РВА ознайомився з ходом проведення робіт з облаштування захисних споруд у закладах освіти м. Арциз. Облаштування укриттів наразі є головним завданням усіх закладів освіти району у процесі підготовки до нового навчального року.
Згідно рекомендацій, наданих спеціалістами ДСНС , керівники навчальних закладів громади приводять захисні споруди у готовність до використання.
Також в громаді продовжується робота щодо дооблаштування та дооснащення захисних споруд в інших будівлях.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297591107_358819909774312_8766005423886588587_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297434952_358819956440974_3510809889086348282_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297434170_358819983107638_6004398548856100161_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297396747_358820103107626_6020506662027032807_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297429557_358820306440939_9221672541700475207_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297434517_358820139774289_703737219032766206_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297525418_358820389774264_7563152392812550003_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297533045_358820353107601_5407957828781874371_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297766005_358820233107613_9023230890133439214_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/297563110_358820179774285_5825706656567661389_n.jpg)