НОВИНИ ГРОМАД: СПОРТ, МУЗИКА, КІНО: У СЕЛІ ЗАЛІЗНИЧНЕ БОЛРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ
Як відомо, цього року Україна вперше офіційно відзначила День молоді 12 серпня – у Міжнародний день молоді. Скромно, але цікаво відсвяткували його і в селі Залізничне Болградської громади.
Цикл заходів розпочався зі змагань з настільного тенісу, у яких взяли участь команди учнів школи. Суддею ігор виступив Валерій Паламарчук.
Згадати молодість вирішили й ті місцеві жителі, які вже не входять до когорти молоді, але молоді душею і дуже люблять настільний теніс.
Нагородження переможців грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради, а також ракетками з м’ячиками для настільного тенісу відбулося у ході офіційного відкриття свята біля Залізничненського Будинку культури.
«Я вітаю всіх наших молодих людей зі святом. Бажаю кожному здоров’я, якнайшвидшого миру, щоб наступний День молоді ми відсвяткували яскравіше і масштабніше», – звернулася до присутніх староста села Залізничне Світлана Гергі.
Після чого було дано старт невеликій музичній програмі, підготовленій працівниками Залізничненського БК та учнями, вчителями Залізничненського навчального закладу. Почалася вона з пісні-символу нескореної України – «Ой лузі червона калина…».
А потім знову був спорт. У дружньому матчі з волейболу взяли участь дві команди – команда вчителів та школярів та команда із дорослих представників села, серед яких і родина переселенців. В результаті перемогу з рахунком 2:0 здобули молоді, за що були нагороджені двома волейбольними м’ячами. Щоправда, один із них фаворити матчу вирішили залишити у спортзалі, щоб охочі, незалежно від віку, мали змогу збиратися на змагання.
Завершилося свято молодості переглядом фантастично-пригодницького фільму «Джуманджі», трансляція якого проводилася під відкритим небом – на спеціально розгорнутому екрані та килимками для глядачів.
Вийшов невеликий, але дуже душевний день, за яким вже скучили не лише діти та молодь, а й дорослі.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299437137_435299301956999_284168249545547092_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299481571_435299158623680_5677913929138035093_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299487228_435299335290329_2167778641705558446_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299493463_435299168623679_4370572374961271926_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299590806_435299441956985_7576253685001831164_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299593261_435299325290330_4726849482055763844_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299609438_435299155290347_5316033086018450893_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299625407_435299148623681_2356990421240452497_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299671928_435299175290345_6843235900442911572_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299678107_435299298623666_7923965281145271467_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299692150_435299465290316_4910492600127463460_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299695745_435299538623642_6677909825536606187_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299718129_435299151957014_6577612307562732738_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299787010_435299351956994_7604261679078687773_n-768x1024.jpg)