НОВИНИ ГРОМАД: КОМАНДА СПЕЦІАЛІСТІВ ГОРОДНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ
Команда спеціалістів Городненської громади в рамках організації безпечного й інклюзивного навчального центру ГО «Дівчата» #годівчата разом з Street Child – благодійною організацією, пройшли дводенний тренінг та отримали сертифікати про успішне завершення курсу “Надання першої психологічної допомоги” від Володимира Кірова.
За інформацією Городненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314412272_8225534234187506_976808128463376620_n-1024x498.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313376757_8225534297520833_5977151247241121141_n-1024x687.jpg)