НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ТЕБ ТА НС
24 листопада, в малому залі Арцизької міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Арцизької міської ради.
Члени комісії розглянули питання щодо виділення коштів з резервного фонду бюджету Арцизької міської територіальної громади, для створення резерву паливно-мастильних матеріалів комунальними підприємствами щодо забезпечення питною водою мешканців громади.
За інформацією Арцизької міської ради
Інформацію подано українською мовою. Спрацьовує некоректний автопереклад на російську від Фейсбук.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316677021_441414811514821_1605267649034966890_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316083080_441414941514808_8081328530856364021_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316098996_441414954848140_8434592979965120955_n-1024x768.jpg)