НОВИНИ ГРОМАД: ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ “БЛАКИТНИЙ ПІВМІСЯЦЬ»
Сьогодні до Тарутинської громади завітали Mustafa ERDEM – менеджер по Одеській та Миколаївській областях Міжнародного фонду допомоги та розвитку «Блакитний півмісяць» Туреччини та представники благодійного фонду «Буджак Реліф».
Під час зустрічі Тарутинського селищного голови Сави Чернєва з менеджером Міжнародного фонду та представниками благодійного фонду були підписані акти прийому-передачі гуманітарного грузу, який був переданий Тарутинській селищній раді (консерви, медичні рюкзаки, буржуйки, брикети для опалення). Гості оглянули склад з гуманітарною допомогою.
Також були обговорені механізми надання необхідної допомоги згідно підписаного Меморандум про порозуміння між Міжнародним фондом допомоги та розвитку Блакитного півмісяця – IBC та Тарутинською селищною радою.
Тарутинський селищний голова подякував Mustafa ERDEM за підтримку українського народу, за те, що в такий складний для Туреччини час, неурядові організації країни знаходить можливість допомагати нам. Від імені жителів Тарутинської громади Сава Чернєв висловив щирі співчуття турецькому народу з приводу загибелі тисяч людей внаслідок потужного землетрусу.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331600387_590922865846174_2043176606459490653_n-1024x694.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331448913_1284869052090522_5297243728362552743_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331368737_1403334110478256_4288570562523564958_n-1024x1024.jpg)